PROČ PRÁVĚ MY S DR.NEK ICE&metal therapy?  

– Možnost zakoupit samostatně online kurz, online kurz včetně vybavení, nebo prezenční kurz včetně vybavení.

– Prezenční kurzy se konají v našem salonu Dr.Nek na adrese Kloboučnická 4, Praha 4 nebo nově také v Bratislavě.

– Obsahem každého kurzu jsou: tištěná skripta a certifikát o absolvování kurzu.

– V případně zakoupení kurzu včetně vybavení získáváte speciální sadu ručně leštěných Dr.Nek kovových prvků/nebo Dr.Nek hliníkových růžových prvků, speciální směs pro Dr.Nek Ice&Metal Therapy

– Směs používaná při proceduře Dr.Nek Ice&Metal Therapy je léty ověřená, klinicky testovaná a s prokazatelnými účinky na zlepšení stavu pleti, zlepšení stavu celulitidy a naše směs umí také bojovat s tuky. Směs Dr.Nek Ice&Metal Therapy je registrována v Evropské databázi kosmetických produktů CPNP.

– V případě zakoupení online kurzu získáte USB flash disk s video kurzem a můžete se tak na kurz podívat kolikrát chcete.

– V případě spolupráce umístíme vaši provozovnu ZDARMA s kontakty na mapu partnerů, která čítá více než 500 provozoven ze světa beauty, zdravého životního stylu, fitness atd. Z mapy partnerů přicházejí poptávky po službách ve vaší provozovně na váš telefon a e-mail.

– Možnost využívání rezervačního a pokladního systému v hodnotě 500 Kč / měsíc ZDARMA.

– Po absolvování kurzu získáte přístup k velkoobchodnímu ceníku. Nakupujete pro své zákazníky levněji se ziskem / marží pro vás.

NAŠE DALŠÍ KURZY

CO JE TO DR.NEK ICE&metal therapy?

Dr.Nek Ice & Metal Therapy (můžete znát podobné procedury jako je Sculpt Ice, Ice madero, Ice sculpting, Ice body sculpting, Ice sculpt, Pure sculpt, Ice body) je neinvazivní kosmetický postup, který se používá k redukci tuku a tvarování těla. Tento postup využívá kontrolovaného chlazení k cílenému zamrazení a následnému odstranění tukových buněk. Dr.Nek Ice & Metal Therapy funguje na principu kryolipolýzy, která spočívá v zamrazení tukových buněk a jejich následné eliminaci přirozenými metabolickými procesy těla.

Velkou výhodou naší jedinečné směsi pro Dr.Nek Ice&Metal Therapy je, že nešpiní textil na lehátku a další okolní textilie a povrchy. Směs lze jednoduše setřít ručníkem, papírovou utěrkou atd.  Klientka tak odchází bez jakéhokoliv viditelného ušpinění.
Náš TIP: Doporučujeme se nesprchovat až 24 hodin po proceduře. Směs bude tak dál pracovat v podkoží a výsledek bude o to lepší.

Během procedury se na cílovou oblast těla aplikuje speciální zamražená směs, která vytváří kontrolované ochlazování. Toto ochlazování cíleně působí na tukové buňky, přičemž okolní tkáně zůstávají nedotčené. Nízká teplota způsobuje, že tukové buňky se postupně zamrzají a odumírají. Po zamrznutí se buňky rozpadají a jsou postupně vyloučeny z těla přirozeným metabolickým procesem. Následně se tělo masíruje nachlazenými hliníkovými prvky po směru toku lymfy, což způsobuje stimulaci lymfatického systému, udržování správné hladiny vody v těle a redukci celulitidy. Jak Dr.Nek Ice & Metal Therapy stimuluje lymfatický systém? Hned několika způsoby:

Prostřednictvím mechanické masáže. Když se hliníkové nástroje používají k masáži těla, mohou podpořit cirkulaci lymfy – tekutiny, která transportuje odpadní produkty z tělesných tkání do krevního oběhu. Tento proces je důležitý pro detoxikaci a imunitní funkci.

Prostřednictvím zlepšení krevního oběhu. Zvýšený průtok krve do tělesných tkání může podpořit odstraňování odpadních produktů a stimulovat lymfatický systém.

Dr.Nek Ice & Metal Therapy může také přispívat k uvolnění svalových napětí a zlepšení celkového tělesného stavu, což může mít pozitivní dopad na fungování lymfatického systému. Je důležité si uvědomit, že výsledky se mohou lišit v závislosti na konkrétních potřebách a tělesné kondici jednotlivce.

Při proceduře Dr.Nek Ice & Metal Therapy lze ošetřit problematické partie na těle jako jsou: lýtka, stehna, hýždě, břicho, boky, záda, paže.

Průběh procedury:

Před samotnou masáží si Vás změříme, vyfotíme a poskytneme Vám jednorázové spodní prádlo. Jako první Vám masérka provede bazální ošetření lymfatických uzlin. Naneseme na Vás speciální zmraženou směs a provedeme masáž jednotlivými hliníkovými prvky. Po ukončení masáže Vás masérka opět změří a vyfotí, abychom měli zaznamenané pokroky v průběhu kúry. Směs doporučujeme na těle nechat a doporučujeme se 24 hodin nesprchovat.

Dr.Nek Ice&Metal Therapy se doporučuje pro:

 • Eliminaci tuku
 • stimulaci lymfatického systému
 • odstraňování toxinů z těla
 • urychlování metabolismu
 • odbourávání celulitidy
 • uvolnění těla a mysli
 • redukci celkového objemu, pasu, snížení objemu břicha
 • eliminaci tukových usazenin nahromaděných na bocích
 • napnutí stehen a nohou

Dr.Nek Ice & Metal Therapy

Kontraindikace:

 • Špatná srážlivost krve
 • křečové žíly
 • těhotenství
 • deformity kůže (ekzémy, nezahojené jizvy atd.)
 • infekční virová, bakteriální a onkologická onemocnění

Doporučená opakování:

První výsledky jsou viditelné již po 3 – 5 procedurách, nicméně je to velmi individuální a závisí to na stupni celulitidy, míře tukové tkáně, celkovém životním stylu klienta/ky atd. Doporučená kúra je nejméně 10 sezení, v intervalu ideálně 2x týdně. Čas jedné procedury se pohybuje od 45 do 90 minut (dle výběru masírovaných partií).

Doporučení před a po proceduře:

 • V den procedury byste měli mít čistou a suchou pokožku. Zbytečné množství kosmetiky, olejů a krémů by mělo být odstraněno z oblasti, která má být ošetřena.
 • Je vhodné před procedurou udělat peeling těla, aby byla pokožka zcela čistá.
 • Před ani po proceduře není vhodné pít kofeinové nápoje a alkohol.
 • Před a po proceduře je důležité dostatečně hydratovat své tělo. Doporučujeme se pít dostatek vody, abyste udrželi normální hydrataci.
 • Pokud absolvujete ošetření v oblasti břicha, doporučujeme alespoň hodinu před procedurou nejíst.

Dr.Nek Ice&Metal Therapy - rozdíl kovových a hliníkových prvků

Ceník DR.NEK ICE&Metal Therapy

 • procedura
 •  
 • Dolní polovina těla (45 min) – lýtka, stehna, hýždě
  1x procedura 999,-
  5x  procedura 4 499,-
  10x procedura 7 999,-
  Horní polovina těla (45 min) – břicho, boky, záda, paže
  1x procedura 899,-
  5x procedura 3 999,-
  10x procedura 6 999,-
  Celé tělo (90 min)
  1x procedura 1 699,-
  5x procedura 7 999,-
  10x procedura 14 999,-
 • Objednat

MĚJTE PŘEHLED O NOVINKÁCH A SLEVÁCH

 

NAŠE REFERENCE

NIKOLA ZÍVALOVÁ

Salon Dr.Nek navštěvuji téměř od jeho otevření a jsem zde velmi spokojená. Za tu dobu jsem v salonu vyzkoušela všechny procedury. Jsem vděčná za to, že mi v salonu vždy vyšli vstříc a pomohli mi v mé přípravě na soutěže v kategorii Bikini Fitness. Vždy se do salonu těším nejen na procedury ale také na milý personál.

VERONIKA HUNKOVÁ

Do salónu Dr.Nek chodím velice ráda. Mají moc příjemný, milý personál a přistupují k vám vždy profesionálně. Nejčastěji chodím na proceduru zvanou Maderoterapie, která mi pomáhá udržovat postavu. Je to moje nejoblíbenější procedura, protože vám krásně promasíruje, prokrví nohy a pomáhá s celulitidou, se kterou my ženy tolik bojujeme. Jsem velice spokojená a doporučuji.

DENISA GUDELJ

Moje nejoblíbenější služba salonu je samoopalovací nástřik, díky kterému vypadám během pár minut, jako bych se vrátila od moře. Nástřik ráda využívám především při příležitostech důležitých focení, na galavečery bojových sportů, nebo například na finále castingu Hledá se Playmate od Playboye, kterou jsem možná právě i díky nástřiku vyhrála.

KONTAKTNÍ INFORMACE – SALON

Veškeré informace o salonu Dr-nek Vám poskytne

E-mail: salon@dr-nek.cz

Mobil: +420 774 076 890

Naše kurzy můžete objednávat na adrese

E-mail: monika.chrastilova@dr-nek.cz

Mobil: +420 604 330 073

MAPA PROVOZOVEN

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@salondrnek.cz